🇺🇦 UA RU

Заповніть форму

Замовлення передається майстеру

Дочекайтесь дзвінка

В середньому 15-60 хвилин

8:00 – 20:00

Щоденно

Ремонт холодильників в Херсоні

Ремонтувати холодильник власноруч ви, звісно ж, можете: якщо є сертифікованим майстром з ремонту саме холодильного обладнання. Немає? У вас інша професія? Тоді реалізуйте свій потенціал на обраному полі, а ремонт довірте нам. У нас якраз є майстри, які «з'їли собаку» на ремонті холодильників.

Отже, запас продуктів під загрозою: холодильник не охолоджує або охолоджує якось не так.

Вартість послуг в Херсоні

Послуга Ціна, від
Ремонт холодильників Детальніше

Поширені несправності холодильників

  • Не вмикається або не вимикається.
  • Завиває компресор-мотор.
  • Усередині холодильника температура зовсім не холодна.
  • Індикатори не світяться.
  • На задній стінці намерзає лід.

Ці та будь-які інші поломки ми усунемо за пару годин, з вашого боку достатньо зробити лише кілька речей:

  • переписати на листок паперу (або запам'ятати) марку холодильника, щоб ознайомити з нею ремонтника;
  • зателефонувати нам і розповісти про проблему;
  • на електронному табло холодильника (якщо є) можуть висвічуватися симптоми несправності у вигляді номера помилки — процитуйте його нам;
  • чекати майстра, який прибуде негайно (наші працівники розсипані по всьому місту Херсон);
  • якщо в даний момент немає можливості прийняти майстра, узгодьте з диспетчером час візиту спеціаліста.

Знаючи марку і приблизно орієнтуючись в особливостях неполадки, майстер захопить з собою при необхідності потрібні деталі, і ремонт буде здійснений за один сеанс. Запчастини і комплектуючі ми беремо тільки від виробників або офіційних дилерів Херсону, так що якість і оригінальність деталей гарантовані.

Установка холодильника

Не варто думати, що установка холодильника виконується елементарно. Воткнути вилку в розетку — цього недостатньо. Термін служби залізного друга буде залежати і від правильності установки. Для адекватного функціонування холодильник повинен розташовуватися в провітрюваному приміщенні. Відстань до стін або будь-яких предметів обстановки: 5 сантиметрів, а влітку — 10 см. Адже холодильник, охолоджуючи свій інтер'єр, сам нагрівається і повинен мати можливість для виходу тепла в навколишній простір. Він не витримує також спільного існування з нагрівальними приладами.

При установці холодильника ми врахуємо всі ці правила, а також позаботимося, щоб були справні стаціонарна розетка, проводка, шнур, а напруга в мережі відповідала конкретній моделі (західні агрегати часто розраховані на 115 В). Регулювання ніжок холодильника для нивелювання нерівностей підлоги та використання за необхідності трансформатора — також наше завдання. Не економте на дебютному підключенні такого дорогого придбання як холодильник. Продовжте його безперебійну роботу, яку забезпечує кваліфікована установка.