Одним із головних показників комфорту вдома є наявність гарячої води. Джерелами гарячої води можуть бути різні: це і комунальне водопостачання Києва, і автономні водонагрівачі. Проте, якщо із профілактичним відключенням комунальної гарячої води, яке іноді може тривати кілька місяців, ви нічого не можете зробити, то із автономними водонагрівачами все простіше. Ремонт цих пристроїв залежить лише від вас. Водонагрівачі бувають накопичувальні та поточні, газові та електричні. У цій статті мова піде про накопичувальний електричний водонагрівач — бойлер. Ми опишемо найпоширеніші несправності та причини їх виникнення.
Послуга | Ціна, від |
---|---|
Ремонт бойлера Детальніше | 300 |
Бойлер — пристрій нескладний, тому основних поломок трошки, але причин для них може бути кілька.
Найбільш поширеними причинами поломок накопичувальних водонагрівачів є, як дивно, вода. Ці пристрої дуже чутливі до чистоти та жорсткості води. Від цього залежить і швидкість виникнення накипу на нагрівальних елементах, і можливе утворення осаду.
Що ж робити, щоб мінімізувати можливі поломки? Наші майстри рекомендують ще під час установки водонагрівача позаботитися про нього: встановити фільтри та зм'якшувачі води.
Для профілактики утворення корозії рекомендується зливати воду із бойлера, якщо ви плануєте не користуватися ним досить довго.
Також для бойлера є критичним заземлення, зверніть на це увагу при установці. І немаловажним є використання та своєчасна заміна магнієвих анодів і регулярне чищення бака і ТЕНа.
Якщо все вищеописане виконуватиметься, бойлер послужить вам вірою і правдою довгий час.
Якщо водонагрівач все-таки вийшов з ладу, перш за все потрібно вимкнути його з розетки, злити воду і викликати майстра. Для цього зв'яжіться з оператором за телефоном, детально опишіть проблему і узгодьте зручний для вас час приїзду майстра.
Для замовлення послуги необхідно зв'язатися з диспетчером і залишити заявку. Вам слід якнайточніше повідомити йому наступну інформацію: