🇺🇦 UA RU

Заповніть форму

Замовлення передається майстеру

Дочекайтесь дзвінка

В середньому 15-60 хвилин

8:00 – 20:00

Щоденно

Дрібний ремонт в Дніпрі

Дрібний ремонт вирішує великі проблеми

Квартира буває в ідеальному стані тільки відразу після такої стихійної біди, як капітальний ремонт. Ну, нехай місяць або два... А потім, як чортенята з коробки, одна за одною з'являються неполадки: двері перестають щільно зачинятися, кран раптом порадує несподіваною краплею, розетка розшаталася, так що і гляди вилетить із стінки. Хто винен, і що робити? Ніхто не винен. Це звичайний процес амортизації. А от на друге питання у нас є чітка відповідь: треба викликати майстра з дрібного домашнього ремонту.

Великий ремонт (капітальний або косметичний) виконують будівельні бригади і зараз мова не про них, а от дрібний ремонт — це наше амплуа.

Що включається в поняття «дрібний ремонт»

  • монтаж карнизів;
  • встановлення замка в двері;
  • заміна скла;
  • підклейка шпалер і покраска;
  • збірка меблів.

Список не повний, тому що дрібниці присутні в роботі будь-якого вузького спеціаліста. Прокладку в крані може замінити сертифікований сантехнік, але з тим самим успіхом це зробить і майстер з дрібного ремонту. Відремонтує забастований вимикач електрик, але і спеціаліст широкого профілю здатний виконати цю дію.

В побуті виникає багато ситуацій, «розрулити» які здатен майстер з дрібного ремонту. Не даремно його називають «чоловіком на годину». Година-друга, і всі ваші засмучення позаду: техніка знову працює, інтер'єр знову бездоганний.

Ціна послуги «дрібний ремонт»

Працюємо ми відповідно до прайсу, з ціною послуги знайомимо клієнта до того, як приступимо до виконання замовлення. Раптові незаплановані витрати виключені.

Як довго чекати майстра

Ви можете розраховувати на прибуття майстра відразу після виклику. Наші професіонали рівномірно розміщені по всьому місту Дніпро, так що найближчий до вас співробітник нашої компанії прибіжить на допомогу зі швидкістю Супермена. Якщо погода літня.