🇺🇦 UA RU

Заповніть форму

Замовлення передається майстеру

Дочекайтесь дзвінка

В середньому 15-60 хвилин

8:00 – 20:00

Щоденно

Електрик в Дніпрі

Електрик поспішає на допомогу

Погас світло? По квартирі розноситься лякаючий запах горілої ізоляції? Не працює пристрій, включений в розетку? Пора кликати на допомогу. Кого? Так електрика ж! Їх є у нас, кажучи одеською мовою. І всі майстри — з допуском, відповідним кваліфікаційному розряду та великим досвідом. Наша фірма не з ким не працює. Вивернути перегорілу лампочку ви зможете і самі. Довго чи, вміючи. А от всі інші телодвиження, пов'язані з електрикою, треба довірити виключно спеціалістам. Електрика не терпить самодіяльності, її справність забезпечує передусім безпеку життєдіяльності, а не лише комфорт.

Наша команда, прибувши на місце, почне роботу з діагностики, виявить пошкодження і усуне їх.

Вартість послуг в Дніпрі

Послуга Ціна, від
Монтаж та заміна електричної розетки Детальніше 200
Ремонт бойлера Детальніше 300
Заміна / ремонт вимикача 150
Заміна пакетного вимикача 200
Установка та ремонт люстр 150

Чому ми?

  • Ми професіонали. Відразу визначаємо, хто винен і що робити.
  • Ціни озвучуємо наперед, не потрясаючи раптовим повідомленням про нові платежі після усунення несправності або завершення монтажу.
  • Прибуваємо в зручний вам, а не нам час.
  • З'являємося оперативно: майстри розташовані в усіх районах Дніпра.
  • Готові прибігти на аварійний виклик цілодобово.

Наші послуги:

  • Ремонт або заміна електропроводки (повна чи фрагментарна).
  • Монтаж автономних засобів захисту: стабілізаторів, реле.
  • Монтаж вентиляції, витяжок, електрощитів.
  • Встановлення та підключення побутової техніки: пральних машин, електроплит, обігрівачів, кондиціонерів.
  • Встановлення люстр і бра.

Оголошувати весь список тривало. Для вас ми виконаємо будь-яку роботу, пов'язану з електрикою. Ми надаємо як комплексні послуги з електрифікації приміщення «під ключ» в Дніпрі, так і разові роботи типу переміщення вимикача, монтажу слаботочних мереж чи заміни розетки. Для нас мелочей не існує.

Як ми працюємо

Зникнення світла може бути наслідком порушення контакту, пошкодження проводу, короткого замикання. Якщо ви не електрик, не намагайтеся за пару хвилин освоїти цю професію, місія невиконувана. Дзвоніть нам. Опишіть диспетчеру проблему детально. Що сталося. При виконанні якої дії зникло електричество. Наші майстри, озброєні якісними інструментами та професійною компетентністю, прибудуть або блискавично, або в зазначений вами час. Як скажете.

Якщо у вас все в порядку, навпаки, вас можна привітати з корисним придбанням, теж дзвоніть. Через пару годин після візиту спеціалістів ви вже будете готувати в електродуховці святковий пиріг з нагоди приємної покупки або прати в новій машинці.