🇺🇦 UA RU

Заповніть форму

Замовлення передається майстеру

Дочекайтесь дзвінка

В середньому 15-60 хвилин

8:00 – 20:00

Щоденно

Установка та заміна газового котла (АГВ) в Дніпрі

Проблему з перебоями в системах гарячого водопостачання Дніпра та опалення можна успішно вирішити з установкою газового котла (АГВ). Газові котли бувають двох видів: одноконтурні — нагрівають воду для опалювальної системи і двоконтурні — нагрівають воду для побутових потреб та опалення. Котли більш нових моделей працюють завдяки електроенергії, що не дуже зручно, коли несподівано вимкнули електроенергію. АГВ, яке не залежить від електроенергії — безпрограшний варіант. Газ нагріває воду вдекілька разів швидше, перебоїв в системі газопостачання практично не буває, відключення електроенергії не заважає їх роботі і не страшне відключення гарячого водопостачання. Якщо ви вирішили встановити газовий котел у себе вдома (або замінити зношений котел), варто залишити заявку, детально описати свою ситуацію і вказати зручний час для візиту спеціаліста. Майстер проведе діагностику, надасть план майбутніх робіт і остаточну вартість послуги

Вартість послуг в Дніпрі

Послуга Ціна, від
Установка та заміна газового котла (АГВ) Детальніше 1000

Етапи установки та заміни АГВ

Нижче ми наведемо список основних етапів установки та заміни котлів, щоб ви почували себе впевнено, коли майстер буде займатися вашою опалювальною системою. Тут треба відзначити, що котли бувають двох і одноконтурні, напільні та настінні, і порядок проведення робіт може трохи відрізнятися в залежності від того, яку саме систему монтують у вас, але основні етапи для всіх однакові.

Перед монтажем потрібно підготувати місце установки котла: стіни і підлога повинні бути захищені жаропрочитими матеріалами, такими як оцинковане залізо або бетонна стяжка. Для сучасних котлів до місця установки повинно бути підведено електроживлення (підпал, насос для теплоносія).

 • До установки котла необхідно промити трубки АГВ проточною водою, для видалення дрібних соринок, які потрапили туди під час збірки.
 • Майстер виставляє котел за допомогою рівня.
 • На трубу подачі води встановлює фільтр жорсткої очистки, для запобігання забруднення теплообмінника.
 • Майстер монтує димохід і перевіряє тягу.
 • Підключає котел до трубопроводу води (підключається подача і відведення води).
 • Підключаючи котел до газопроводу, майстер, перед тим, встановлює вентиль подачі газу.
 • Завершальний етап — запуск котла!

Справедливості ради, варто відзначити, що установка котла – це лише частина опалювальної системи, і коли є потреба проектувати та монтувати систему з нуля – це теж до нас. Кваліфіковані газівщики і сантехніки зможуть допомогти на всіх етапах робіт, від проекту до монтажу і пуску, розповісти про можливі плюси та мінуси використання різних радіаторів і котлів, про профілактику і правильну експлуатацію АГВ, про необхідність і частоту профілактичних робіт.

Виклик майстра

Для замовлення послуги необхідно зв'язатися з диспетчером і залишити заявку. Ви повинні по можливості повідомити йому наступну інформацію:

 • Причина виклику.
 • Джерело проблем (якщо потрібен ремонт).
 • Марка та модель газового обладнання.
 • Адреса в місті Дніпра.
 • Бажаний час візиту майстра.
 • Особливі побажання (якщо є).