🇺🇦 UA RU

Заповніть форму

Замовлення передається майстеру

Дочекайтесь дзвінка

В середньому 15-60 хвилин

8:00 – 20:00

Щоденно

Ремонт пральних машин в Дніпрі

Зі пральною машиною може трапитися все, що завгодно. Не набирає воду, не гріє, не вижимає. Виявити, чому бездоганна раніше трудовиця більше не виконує свої обов'язки — завдання нашого майстра. Це дослідження називається діагностикою і виконується безвозмездно, отже, задарма, якщо потім замовляється ремонт. Визначивши діагноз вашої забастовавшої «прачки», майстер залізе в середовище машини, поверне відвіркою та іншими загадковими інструментами і порадить трошки, щоб знову заставити пральку працювати. Ви ж купили її, щоб вона робила брудні речі чистими, а не стояла як елемент інтер'єру.

Вартість послуг в Дніпрі

Послуга Ціна, від
Ремонт пральних машин Детальніше

До виклику майстра

Перш ніж викликати нашого майстра, виконайте кілька простих дій:

  • Якщо пральна машинка не хоче включатися — перевірте, як справи у розетці. Можливо, несправна саме вона. Дізнайтеся також, чи не включені одночасно чайник, електродуховка чи мультиварка: раптом не вистачає напруги.
  • Якщо не наливається вода — перевірте кран, який регулює подачу. Може, він закритий?
  • Якщо вода не стікає — відкрутіть кришку фільтра, він знаходиться внизу корпусу машинки, і прочистіть.

Виклик майстра

У випадку, якщо вищезазначені дії не допомогли, дзвоніть нам і повідомте:

  • марку та модель пральної машинки;
  • характер несправності (щоб майстер знал, які деталі захопити і не розтягував ремонт на кілька етапів);
  • продиктуйте адресу в місті Дніпро та телефон (стаціонарний або мобільний).

Майстер приїде або негайно (у нас багато фахівців, розсипаних по всьому місту), або уточнить час, коли ви зможете його прийняти.

Встановлення пральної машини

Виконуємо також встановлення пральної машини. Це відповідальна подія, яку не варто довіряти випадковим людям. Організація підключення, стоку та інші аспекти вимагають досвіду і кваліфікації. Підключення машини власноруч любителів загрожує витіканням води через невміле з'єднання труб, розривом шлангів низької якості, зіпсованою білизною через некоректне прання. Наслідків багато, а причина у них одна: економія на виплаті зарплати фахівцям, яка пародоксальним чином перетворюється на набагато більш серйозні витрати.

Дзвоніть нам, якщо стали щасливим власником новенької пральної машини! Ми-то не підведемо!