🇺🇦 UA RU

Заповніть форму

Замовлення передається майстеру

Дочекайтесь дзвінка

В середньому 15-60 хвилин

8:00 – 20:00

Щоденно

Чистка кондиціонерів у Кам'янському

Чищення кондиціонера - це необхідна процедура для нормальної і стабільної роботи обладнання, яка допоможе уникнути дороговартісного ремонту. Крім того, чищення кондиціонера має дуже позитивний вплив і на його роботу. Перегрів зовнішнього блоку може виникнути як через сильно жарку погоду і нагрів, так і через те, що забруднені або забиті тополиным пухом решітки конденсатора і існує недостатній теплообмін. Крім того, не слід забувати, що захист від перегріву встановлено не в усіх моделях кондиціонерів, в більш дешевих він відсутній. У цьому випадку компресор може вийти з ладу, а його заміна коштує не менше половини вартості самого кондиціонера!

Як часто необхідно проводити чищення кондиціонера? Періодичність сервісного обслуговування кондиціонера можна визначити, передусім, за інтенсивністю його використання. Умовно їх розділяють на три ступені:

 • Кондиціонери, встановлені в котеджах, загороджених будинках і квартирах (чищення достатньо проводити один раз на рік, навесні, перед початком жаркого сезону, коли ви ще не запускали систему для роботи на охолодження)
 • Кондиціонери, які встановлені в торгових і офісних приміщеннях Кам'янського (проводять чищення два рази на рік - навесні, перед переведенням системи на режим охолодження, і восени, перед переведенням кондиціонера на обігрів)
 • Кондиціонери, встановлені в виробничих і технологічних приміщеннях, які працюють безперервно (необхідно обслуговувати як мінімум 4 рази на рік, кожен квартал, оскільки вони експлуатуються найінтенсивніше).

Вартість послуг у Кам'янському

Послуга Ціна, від
Чистка кондиціонерів Детальніше 500

Повна вартість послуги у Кам'янському залежить від ступеня забруднення кондиціонера. Точну інформацію про ціну чищення кондиціонера ви можете отримати у майстра після огляду.

Етапи очищення кондиціонера

 • Часткова розбірка блоків.
 • Дезинфекція всіх вузлів.
 • Перевірка всіх агрегатів на працездатність.
 • Дозаправка фреона.
 • Діагностика в усіх режимах.
 • Перевірка і очищення дренажної системи.
 • Перевірка автоматики та електроживлення.
 • Вимірювання температури вхідного та вихідного повітря на внутрішньому блоку.

Спеціалісти GetMaster проведуть чищення вашого кондиціонера за доступною ціною, оперативно і якісно!

Як викликати майстра

 • зателефонувати за телефоном;
 • домовитися про час прибуття спеціаліста.

Майстер, провівши діагностику, зможе проінформувати вас про вартість чищення. Розцінки не беруться зі стелі і не залежать від капризів експерта, а диктуються прейскурантом. Якщо ціна вас влаштовує, негайно проводиться чищення.

Установка кондиціонера

При установці кондиціонера за пляшку руками сусіда, який самозваний майстер на всі руки, можливий такий нюанс, як витік через вальцові з'єднання фреона. Це може викликати і слабке охолодження, і обмерзання внутрішнього блоку. Будь-яку хворобу (навіть якщо пацієнт — не людина, а кондиціонер) краще попередити, ніж лікувати. Тому рецепт один: для установки кондиціонера запрошуйте лише сертифікованих фахівців. Нас, наприклад. Монтуємо кондиціонери всіх модифікацій: промислові, касетні, настінні спліт-системи, канальні. Якість, оперативність, гарантії — це три складові частини нашого алгоритму роботи.