🇺🇦 UA RU

Заповніть форму

Замовлення передається майстеру

Дочекайтесь дзвінка

В середньому 15-60 хвилин

8:00 – 20:00

Щоденно

Установка та заміна газової колонки у Кам'янському

Маловірогідно придумати побутовий прилад зручніший та ефективніший за газову колонку. Мешканці Кам'янського, наприклад, точно розуміють, про що йдеться! Ті, у кого вдома є газова колонка, іноді навіть не знають про планові відключення гарячої води по всьому місту. Профілактика.

Треба віддати належне надійності цих пристроїв. Адже найчастіше послуга заміни газової колонки потрібна не тому, що колонка поламалася, а тому, що її власники вміють рахувати гроші і розуміють, що сучасні газові колонки економічніші та ефективніші за своїх попередників.

Час від часу виникає потреба в установці колонки з нуля «під ключ». У 80% випадків це будинки в приватному секторі міста Кам'янське. У випадку установки колонки «під ключ» діагностика потрібна обов'язково. Майстер виїжджає на місце, вияснює, що треба підготувати для установки колонки (підвод води, електроенергії, газу), узгоджує з вами всі деталі підключення, і ви разом визначаєте зручний час для виконання робіт.

Вартість послуг у Кам'янському

Послуга Ціна, від
Установка та заміна газової колонки Детальніше 350

Остаточну вартість робіт у Кам'янському можна визначити лише після огляду. Вона залежить і від того, наскільки далеко у вас вода та електроенергія, від місця установки колонки, чи співпадають кріплення старої і нової колонок, чи доведеться встановлювати нові, чи потрібно замінити гнучкий шланг і вентиль.

Етапи установки та заміни газової колонки

  • Майстер встановлює в стіні крючки (кріплення), на яких буде триматися ваша колонка.
  • Монтує труби для подачі та відведення води.
  • Підводить газ до колонки за допомогою гнучкого шланга. Перевіряє всі з'єднання на предмет витоку газу.
  • Встановлює витяжну трубу.
  • Підключає електропідпал.

Чому ми?

  • У нас в команді лише кваліфіковані та досвідчені спеціалісти.
  • Ми реагуємо швидко, майстер приїжджає в зручний для вас час.
  • Майстер, якщо необхідно, приїде із шлангом, вентилем та всім, що буде заздалегідь узгоджено і обговорено, вам не доведеться бігати по магазинах і консультуватися, що краще. Наші майстри точно знають, який вентиль краще, а де можна і не переплачувати.

Виклик майстра

Для оформлення заявки на виклик майстра, необхідно зв'язатися з диспетчером, детально описати задачу, узгодити всі додаткові матеріали, якщо потрібно, повідомити свою адресу та контактний номер телефону, і чекати майстра в обраному вами часі.