🇺🇦 UA RU

Заповніть форму

Замовлення передається майстеру

Дочекайтесь дзвінка

В середньому 15-60 хвилин

8:00 – 20:00

Щоденно

Прибирання офісів у Кам'янському

Ми врятуємо вас від тітки Нюри!

Щоб правильно і ретельно прибрати будь-яке приміщення, потрібно чітко уявляти його специфіку, з якої випливають особливості процесу клінінгу.

Офіс вимагає більш жорсткого та інтенсивного прибирання, ніж домашнє житло.

Через вашу квартиру не проходить так багато людей, скільки через офіс, і вони у вас вдома, ймовірно, переобуваються в домашні тапочки. До дверних ручок і місць загального користування в офісах торкаються толпи відвідувачів, кожен з яких залишає на пам'ять свій комплект хвороботворних вірусів, мікробів і бактерій. На підлогах офісу невидимі, а іноді й дуже видимі сліди від різноманітної взуття: від модельних директорських туфель до водійських мокасин та кросівок юного кур'єра. Повітря в офісі, якщо його забули провітрити протягом дня, представляє собою справжній первісний бульйон з мікроорганізмів. Боротися з усім цим безладом вже вряд ли вдасться у звичайної тітки Нюри — прибиральниці з класичним відром і ганчіркою.

Інше питання — наші спеціалісти з клінінгу, оснащені найсучаснішими засобами боротьби за чистоту.

У їх арсеналі входять:

  • промислові пилососи високої потужності;
  • мийні пилососи;
  • парогенератори;
  • сопла високого тиску;
  • ультрафіолетові лампи для дезінфекції повітря;
  • рідини, пасти і гелі для виведення плям з покриттів і меблів;
  • механічні полірувальні диски;
  • і багато іншого.

Наш стиль роботи

Десант наших співробітників з усім арсеналом технічних засобів і необхідною хімією приїде до вашого офісу у Кам'янському точно в оговорений час. Узгоджена і затверджена заздалегідь ціна — закон. Ніхто не буде томно закатувати очі і протяжно наспівувати "А ми не очіда-а-а-али, що тут у вас такий розкарда-а-а-аш, треба б приплати-и-и-іть..." І ніхто не буде набігати до генерального в процесі переговорів з важливими клієнтами із сакральним вимогам: "Господарю, дай двісті рублів, я пасту куплю, убиратиму унітаз. Там такого наробили-и-и-и!"

Зарплата невмирущій тітці Нюрі — скоріше, благодійна допомога неусвоєній жінці, ніж турбота про чистоту офісу. Своїм відром і ганчіркою тітка Нюра просто ретельно розподіляє всіх мікробів по всій площі офісу, щоб усім співробітникам порівну досталося, і мікробам обідно не було: їм теж достанеться всі співробітники порівну, по-чесному.

Який стиль прибирання вибирати — вирішувати вам.