🇺🇦 UA RU

Заповніть форму

Замовлення передається майстеру

Дочекайтесь дзвінка

В середньому 15-60 хвилин

8:00 – 20:00

Щоденно

Прибирання будинків у Кам'янському

Професійне прибирання вашого будинку

Прибрати трьохповерховий будинок — це все одно, що прибрати три квартири поряд. Мрія будь-якої господині Кам'янського про великий будинок миттєво тускнеє, вартість їй хоч на хвилинку уявити, що їй всю цю громаду доведеться прибирати самій... Інше питання — господар. У нього завжди є кілька варіантів вирішення проблеми:

  • Завести на кожному поверсі по дружині.
  • Найняти на кожен поверх свою горничну.
  • Запросити компанію професійних кілерів... вибачте, клінерів, які дружно і споро наведуть порядок в усьому будинку.

Після роздумів, чоловіки зазвичай зупиняються на третьому варіанті, оскільки перші два черезмерно хлопотливі та витратні. Отже, взялись за справу наші фахівці. Хтось відповідає за чистоту віконних скель, хтось чище паркет, хтось летюче під стелею, протираючи люстри, хтось проводить повну дезінфекцію місць загального користування, хтось, як завжди, нічого не робить, тобто — керує і роздає вказівки.

Господар під час нашої роботи зможе спостерігати в дії парад найсучаснішої клінінгової техніки: потужних пилососів, сопел, парогенераторів, гідромоніторів... Можливо, лише танків ми не використовуємо, але такий арсенал в нас досить переконливий. Технології клінінгу пішли так далеко вперед від традиційного відра і ганчірки, що залишається лише дивуватися.

Переваги бригадного методу очевидні: роботи, на які б звичайній прибиральниці знадобилося кілька днів, ми виробляємо за кілька годин. І результат нашої діяльності непорівняно кращий: адже ми використовуємо в процесі наведення чистоти найсучасніші імпортні чистячі засоби: порошки, гелі, концентрати і суміші від кращих світових виробників.

Наші ціни абсолютно прозорі: ви заплатите за прибирання будинку рівно ту суму, яку назвав вам диспетчер при оформленні замовлення. Ніяких додаткових і прихованих платежів, ніякого виливання чаевих. Наші фахівці — професіонали, вони поважають свою працю і себе самих. Вони цінують свою роботу і отримують гідну зарплату.

Власний будинок — бриліант, якому потрібна гідна огранка. Нелепо виглядають неприбрані або погано прибрані приміщення, який би ексклюзивний ремонт там не був зроблений і яка б дорога дизайнерська мебель там не стояла.

Отже, підведемо короткі підсумки:

  • ми гарантуємо, що всі ваші речі і цінності залишаться в повній збереженості;
  • ми гарантуємо, що кількість бруду, мікробів і бактерій на всіх поверхнях і предметах вашого будинку буде максимально наближена до нуля;
  • ми гарантуємо, що з вирученими вами грошима ми відпрацюємо вдосталь, і ви залишитесь повністю задоволені результатом нашої праці.