🇺🇦 UA RU

Заповніть форму

Замовлення передається майстеру

Дочекайтесь дзвінка

В середньому 15-60 хвилин

8:00 – 20:00

Щоденно

Ремонт кондиціонерів у Кам'янському

Спліт-система — не вічний двигун, на жаль. Рано чи пізно кондиціонер починає барахлити.

Типові ознаки неправильної роботи кондиціонера

  • Погано охолоджує.
  • Зменшений об'єм подаваного повітря.
  • Дренажна вода крапає або витікає струмочками з внутрішнього блоку.
  • На внутрішньому блоку спостерігається іній.
  • Дисплей кондиціонера інформує про помилку (якщо є система контролю), але усуненню помилка не піддається.
  • Від кондиціонера чути запах або шум.

Для регулювання роботи спліт-системи не треба займатися самодіяльністю. Викликайте майстрів, які знають всі існуючі різновиди кондиціонерів як свої п'ять пальців. Ми маємо обладнання для діагностики і лікування «захворілого» кондиціонера.

Як викликати майстра

  • зателефонувати за телефоном;
  • описати детально нестандартну поведінку кондиціонера;
  • домовитися про час прибуття спеціаліста.
  • указати вашу адресу в місті Кам'янське.

Майстер, провівши діагностику, зможе проінформувати вас про вартість ремонту. Розцінки не беруться з підлоги і не залежать від капризів експерта, а диктуються прейскурантом. Якщо ціна вас влаштовує, негайно проводиться ремонт. Ми розполагаємо сертифікованими оригінальними деталями, які придбаємо у виробників і офіційних дилерів Кам'янського. Можемо замінити двигун, крильчатку вентилятора, компресор, дренажну помпу, антикислотний фільтр, словом все, що гальмує або припиняє роботу вашого кондиціонера. Можливо, все обмежиться дозаправкою фреону, прочищенням теплообмінника або заміною плати. Визначимо на місці.

Основна причина виходу з ладу системи кондиціювання — нерегулярне технічне обслуговування. А ще більш вагома підоплека поломки — неправильний монтаж спліт-системи неумілими руками. У зв'язку з цим ми надаємо ще одну важливу послугу: установка кондиціонера.

Установка кондиціонера

При установці кондиціонера за пляшку руками сусіда, який називає себе майстром на все руки, можливий такий нюанс як витік через вальцові з'єднання фреону. Це може викликати і слабке охолодження, і обмерзання внутрішнього блоку. Будь-яку хворобу (навіть якщо пацієнт — не людина, а кондиціонер) краще запобігти, ніж лікувати. Тому рецепт один: для установки кондиціонера запрошуйте лише сертифікованих спеціалістів. Нас, наприклад. Монтуємо кондиціонери всіх модифікацій: промислові, касетні, настінні спліт-системи, канальні. Якість, оперативність, гарантії — це три складові нашого алгоритму роботи.